Spotkanie opłatkowe strażaków

18-12-2011 08:22:52

Zarząd OSP w Kiedosach zorganizował w dniu 17 grudnia 2011 r. dla druhów strażaków z naszej jednostki spotkanie opłatkowe.

Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: dh Jan Ryś - Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Łodzi, dh Krzysztof Piekarz - Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Działoszynie i dh Andrzej Smolarek - Komendant Miejsko-Gminny ZOSP RP w Działoszynie.

Przybyłych na spotkanie strażaków powitał dh Daniel Nowak - Prezes OSP w Kiedosach. W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia jaka panowała na spotkaniu była okazja do połamania się opłatkiem i złożenia sobie życzeń. W radosnym, świątecznym nastroju, w trakcie kolacji druhowie mieli okazję do rozmów i wspomnień.

Życzymy druhom strażakom i ich rodzinom, aby ten Bożonarodzeniowy nastrój trwał przez okres całych świąt.

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Zarząd OSP w Kiedosach.

oplatek_2011_3.jpg

oplatek_2011_2.jpg