Wnioski na dofinansowanie w 2012 roku

09-01-2012 18:11:24

Na zebraniu Zarządu Oddziału M-G ZOSP RP w Działoszynie, które odbyło się w dniu 9-01-2012 r. Prezes Zarządu dh Krzysztof Piekarz poinformował zebranych o możliwości składania przez OSP wniosków o dopłaty.

Oddział Wojewódzki ZOSP RP w Łodzi skierował w tej sprawie pismo do zarządów oddziałów gminnych i udostępnił druki wniosków wraz z załącznikami.

Poniżej można pobrać wszystkie druki wniosków i załączników w formie elektronicznej:

Wnioski i załączniki w formacie pdf (wymagany Acrobat Reader)
Dofinansowanie do zakupu sprzętu pożarniczego, środków ochrony indywidualnej i umundurowania strażackiego /267kB/
Dofinansowanie do zakupu samochodu
Dofinansowanie do remontu lub modernizacji strażnicy
Załącznik do zakupu sprzętu
Załącznik do zakupu środków ochrony indywidualnej, umundurowania
Lista asortymentu
Rozmiarówka
Wszystkie wnioski w formacie MS Word w postaci spakowanej - zip /4 MB/ (Windows pozwoli wyodrębnić poszczególne dokumenty)
Wszystkie wnioski w formacie PDF w postaci spakowanej - zip /1.4 MB/ (Windows pozwoli wyodrębnić poszczególne dokumenty)

Jeżeli będą jakieś problemy z pobraniem lub otworzeniem tych dokumentów proszę o kontakt telefoniczny: 604 98 36 35 lub e-mail: ranoszekr@neostrada.pl