Relacja z Pikniku Wiejskiego w Kiedosach

01-06-2009 12:57:57

Piknik Wiejski w Kiedosach odbył się zgodnie z planem. Strażacy i "niebiosa" sprawiły, iż sobota 30 maja 2009 r. przejdzie do historii wsi jako dzień wielkiej, radosnej, wspólnej zabawy dzieci i pozostałych mieszkańców sołectwa. Biesiada dzięki wspaniałej organizacji strażaków przebiegała w radosnej atmosferze, wszystkie zaplanowane atrakcje udało się zrealizować. Dobra muzyka zachęcała do tańców, które trwały do późnych godzin nocnych. OSP i Rada Sołecka w Kiedosach wszystkim biesiadnikom bardzo dziękuje za liczne przybycie.   Zachęcamy do udziału w kolejnych zabawach i piknikach. Reportaż fotograficzny najlepiej przekaże atmosferę jaka panowała na "parkiecie" przed remizą. Na fotografiach obejrzeć można dzieci w akcji strącania piłek strumieniem wody oraz sekcję strażaków dowodzoną przez Krzysztofa Bukowca w pokazowej akcji gaszenia pożaru. Obie te akcje wzbudziły ogromne zainteresowanie dzieci i dorosłych. Biesiadnicy chętnie korzystali z dobrodziejstw naszej (naszych żon) kuchni.

piknikw1.jpg

piknikw2.jpg

piknikw3.jpg

W dniu 4.06.2009 r. dodane zostały nowe fotografie.

Więcej fotografii do obejrzenia w reportarzu fotograficznym z pikniku.

W formie pokazu slajdów.