Plac już gotowy

28-05-2009 15:41:20

W czwartek 28 maja br. zakończone zostały prace przy układaniu kostki brukowej na placu przed remizą. Tak więc plac zyskał "nowe oblicze" i nową jakość. W sobotę będzie testowany jako "'parkiet" i miejsce pikniku wiejskiego. Duży wkład własny pracy i środków strażaków pozwolił w niezwykle szybkim tempie ukończyć prace i oszczędzić gminny budżet.

Należą się gorące podziękowania strażakom za upór i wysiłek w realizacji celu, a władzą Miasta i Gminy w Działoszynie (zwłaszcza Burmistrzowi Krzysztofowi Piekarzowi) za wzorową współpracę i wsparcie finansowe dla naszego sołectwa. Ta inwestycja może być wzorem współpracy mieszkańców z samorządem.

Nie bez znaczenia jest też fakt, iż we własnym zakresie wykonaliśmy nową nawierzchnię drogi dojazdowej do garażu (droga boczna do drogi krajowej nr 42).

Plac jeszcze w trakcie układania kostki brukowej:

plac013.jpg

plac014.jpg